03 Led

3 ledna, 2022 | By |

středa 12. ledna 2022 mezi 15–18 hod.

Poslední ze série akcí pro veřejnost Odpoledne otevřených dveří se bude konat ve středu 12. ledna 2022 od 15 do 18 hodin. Ve většině prostor školy budou k dispozici ukázky činností spojených s výukou ve škole, přítomní vyučující vždy podají zájemcům potřebné informace k jednotlivým vyučovaným předmětům.

Od 16:15 proběhne v aule ve 2. poschodí schůzka s vedením školy o možnostech studia na naší škole doplněná podrobnějšími informacemi vztahujícími se k přijímacímu řízení.

Pro všechny účastníky akce platí protiepidemická pravidla stanovená pro školská zařízení, tj. zejména povinnost aktivního používání ochrany úst a nosu ve všech prostorách školy, udržování odstupu od ostatních účastníků akce a dodržování všech dalších zásad osobní hygieny zabraňujících šíření nemoci COVID-19. Osobám s příznaky jakéhokoli respiračního onemocnění není vstup na akci povolen.