19 Říj

Tradiční účast našich studentů na Svatohubertských slavnostech

19 října, 2019 | By |

V sobotu 6. října 2019 proběhl již 26. ročník Svatohubertských slavností v Kuksu. Součástí programu byla tradiční velká dětská hra „S Hubertem do lesa“, v níž děti procházejí několik stanovišť, kde plní různé úkoly. Již mnoho let studenti našeho gymnázia zajišťují jedno stanoviště, které se zabývá hlavně poznáváním živých rostlin, ale děti zde mohou předvést i další své znalosti, které souvisejí s lesem. I přes velkou nepřízeň počasí se letos skvěle zhostila úlohy lektorek tři děvčata ze třídy 1. A, Karolína Janková, Zuzana Plecháčová a Markéta Borovcová. Soutěže se zúčastnilo vzhledem k dlouhotrvajícímu dešti méně dětí než obvykle, ale mělo to i světlou stránku – děvčata se jednotlivým dětem mohla věnovat delší dobu. Absolvování našeho stanoviště bylo vždy potvrzeno razítkem s medvědí stopou. Děkujeme děvčatům za skvělou reprezentaci našeho gymnázia!

RNDr. Jana Dobroruková