22 Lis

Členská schůze SPG, prezentace ŠR, třídní schůzky a konzultace

22 listopadu, 2023 | By |

Ve čtvrtek 23. listopadu 2023 od 16 hodin se v aule školy bude konat každoroční členská schůze SPG a prezentace Školské rady. Součástí programu budou rovněž informace o chodu školy podané ředitelkou Mgr. Martinou Kubíkovou.
Po skončení zasedání (cca od 16:30) budou v kmenových učebnách probíhat třídní schůzky. Následovat budou individuální konzultace o prospěchu a chování žáků; jednotliví vyučující budou k dispozici v kabinetech a dalších místnostech dle rozpisu vyvěšeného během dne konzultací v budově školy a uvedeného v rozpisu konzultací (PDF zde).
V případě nepřítomnosti na konzultacích lze využít doby pravidelných konzultačních hodin vyučujících, je však vhodné schůzku s vyučujícím vždy domluvit prostřednictvím IS Bakaláři, telefonicky nebo e-mailem.