05 Říj

NOVĚ  jazykové kurzy pro veřejnost na GDK

5 října, 2018 | By |

Letošní novinkou na naší škole je nabídka anglických kurzů pro širokou veřejnost. Kurz je koncipován jako dvousemestrální. Příprava probíhá z oficiálního kurzu A2 Key nebo B1 Preliminary pod záštitou jazykové školy v Hradci Králové (www.evcentrum.cz ). Kurzy jsou nastaveny tak, aby studenty připravily na složení Cambridge zkoušek. Certifikáty Cambridge English Qualifications jsou uznávány po celém světě jako doklad znalosti angličtiny.

Pro více informací jsme pro Vás uspořádali PREZENTACI o zkouškách Cambridge English Qualifications  s Mgr. Evou Margolienovou – ředitelka Evropského vzdělávacího centra v Hradci Králové

18. října 2018 v 14:00 v aule naší školy.

Srdečně zveme všechny zájemce, kteří se chtějí dozvědět více i o přípravných kurzech.

Přehled přípravných kurzů na letní semestr  2019 (únor – červen) – Gymnázium Dvůr Králové nad Labem

Název kurzu  Popis kurzu Doba trvání kurzu Cena
A2 Key Vhodný pro studenty, kteří se začali jazyk učit nedávno. Tato úroveň umožňuje dorozumět se v angličtině v jednoduchých situacích. 1x týdně ( 90 min.)/ 15 týdnů 2.470,- Kč

+ učebnice

B1 Preliminary Vhodný pro studenty, kteří již zvládli základy jazyka a kteří chtějí rozvinout mluvený projev, čtení a psaní na středně pokročilou úroveň. 1x týdně ( 90 min.)/ 15 týdnů 2.470,- Kč

+ učebnice

Kurzy budou zahájeny, pokud se přihlásí dostatečný počet zájemců – min. 6. a max. 8.

Termín a dobu těchto kurzů upravíme dle dohody s přihlášenými zájemci.

Přihlášky zasílejte nejpozději do 10. ledna e-mailem na  alena.hermanova@gym-dk.cz  V přihlášce prosím uveďte jméno a příjmení, název kurzu, telefon.

V případě dotazů volejte na číslo +420 724 394 503 nebo pište na výše uvedenou e-mailovou adresu.