Hlavní stránka
Projekty a granty

Ohlasy na projekt Tři mapy kraje F. A. Šporka a jeho zhodnocení

Projekt Tři mapy kraje F. A. Šporka se v úterý 15. března 2011 uzavřel prezentací ve Špýcharu Městského muzea ve Dvoře Králové n. L. Zaplněný sál se seznámil s ideály, průběhem i výsledky  této akce. Nejvíce pozornosti si vysloužily studentské filmy na toto téma. O pozitivním ohlasu svědčí nejen potlesk přítomných, ale také články v místním tisku - v Krkonošském deníku a Královédvorsku.

Vedoucí projektu (Lada Biňovcová, Ivo Rejchrt) děkují všem zúčastněným spolupracovníkům, zvláště inspirátorce projektu Ing. Jarmile Tyrnerové, která též se svým Keramickým studiem sponzorsky zajistila většinu výtvarných činností, a filmové konzultantce Ing. Janě Hnilicové, předsedkyni Asociace české videokultury Medialog o. s., jež vytvořila film o filmu. Největší dík patří ovšem zúčastněným třídám 2.A a 4.C. Zejména technici ze skupin a moderátoři věnovali projektu čas i  dlouho po ukončení natáčení.

Vytvořené filmy budou zapojeny do propagace výstavy i soutěže u příležitosti 350. výročí narození F. A. Šporka 2012 i nadále. Třeba se s nimi ještě setkáte...

keramika_120_01 sl_120 projekt_120 modertoi_120

zhodnocen_120 kvtiny_120 mapa_120