Hlavní stránka

JEDNOTA Dvůr Králové n.L., družstvo, tel. 499 622 494

Sponzorské dary

Vážení rodiče a přátelé gymnázia,

pokud se rozhodnete poskytnout škole resp. žákům peněžní dar, můžete tak učinit dvojím způsobem:

1. Menší finanční částku přidat k členskému příspěvku Spolku přátel gymnázia, který se bude vybírat po plenárním zasedání během listopadu příslušného roku. Výběr členských příspěvků a záznam o jejich zaplacené výši provádějí příslušní třídní učitelé.

2.
  3. Uzavřít darovací smlouvu se školou. Ve smlouvě je možné uvést konkrétní určení Vašeho daru (učební pomůcky, příspěvek na provoz atd.) nebo konkrétní určení neuvádět. Tuto smlouvu můžete vyplnit a podepsat, poslat do školy a po podpisu smlouvy ředitelem školy Vám jeden výtisk vrátíme zpět, následně pošlete peníze na konto školy. Případné osobní jednání se sepsáním a podepsáním smlouvy lze domluvit individuálně.
    Vzor darovací smlouvy se školou ve formátu DOC (MS Word).

Bakaláři - Elektronická evidence výuky
Vyhledat na www.gym-dk.cz